iPot polica do regalu

Police dokážu okamžite zmeniť vzhľad Vášho modulu! Poukladajte si do police knihy alebo iné dekorácie a premiestňujte ich ako sa Vám hodí.

Pri výbere dávajte pozor, či potrebujete poličky do regálu alebo majú slúžiť ako ukončenie modulu. Vyrobené z plastu alebo dreva. Modul iPot môže udržať hmotnosť až 5 kg. Ťažšie knihy umiestňujte v module do spodnej časti.

€15
Budeme Vás informovať o termíne doručenia (1 ks) Budeme Vás informovať o termíne doručenia (1 ks) Budeme Vás informovať o termíne doručenia (1 ks) Budeme Vás informovať o termíne doručenia (1 ks) Zvoľte variant

Čo nevídané a neslýchané môžete (ne)očakávať:

 

1 polica vo farbe a v prevedení podľa výberu

 

Dodacia lehota je 14-28 dní

Kód Kód: 229/BIE 229/BIE2 229/CIE 229/SVE Zvoľte variant
Meno značky: iPot
Kategória: štandard

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

iPot_logo

je modulárny systém, ktorý ponúka úplnú flexibilitu. Môže fungovať ako rozdeľovač miestností, police, dokonca aj ako len jeden kvetináč!

 

Je to šikovný spôsob ako prezentovať rastliny, knihy a dokáže toho toľko, koľko len chcete.

Môžete sa hrať s štruktúrou pomocou rôznych doplnkov ako sú: rôznofarebné vrecká na pestovanie rastlín alebo uchovávanie iných predmetov, police či drevené debničky. Výšku aj šírku si prispôsobíte ako len Vy chcete. Keď sa Vám po čase zažiada zmena, urobte ju! Náš modulárny systém je praktický a vďaka svojej nekonečnej životnosti je šetrný k životnému prostrediu.

 

iPot sa vyrába v Taliansku spoločnosťou Supercake Srl (všetky práva vyhradené).

Všetky diely sú vyrobené v Taliansku.