George - dekoratívny chrobák s tajnou skrýšou na stenu

Prekrásny chrobák so skrytým úložným priestorom vyzdvihne akúkoľvek stenu. Chráni aj Vaše poklady a tajomstvá. Chrobákom sa najlepšie darí v skupinách.

Môžeme doručiť do:
4.10.2023
€25,50
O TRI DNI sa tešíte a skladáte (2 ks)

Čo nevídané a neslýchané môžete (ne)očakávať:

Každý chrobák príde zabalený na plocho, jeho montáž je zábavná a jednoduchá. Jednotlivé diely kliknú spolu a bezpečne držia pri sebe vďaka gumovým krúžkom. Nie je potrebné žiadne lepidlo ani nástroje.

Ekologicky šetrné, vyrobené z ekologických materiálov a netoxických farieb.

 

Materiál: drevovláknitá doska strednej hustoty

Rozmer: 18,5x6x18 cm

Kód Kód: BUGS313
Meno značky: Miho Unexpected Things
Kategória: MIHO Unexpected Things
5
1x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevypĺňajte toto pole:
5
MD Avatar autora | 20.9.2019
George je super a krásně se připojil k ptačí budce a jelenovi od stejné firmy, tj. MIHO. Děkuji za zásilku do České republiky ... vše proběhlo hladce a velmi rychle.
A Avatar autora Administrator (Administrátor) 30.10.2019
Vďaka za hodnotenie. Doručovanie do Českej republiky je už v objednávke pridaná:)
miho_logo_1

MIHO Unexpected Things

 

znamená pripraviť sa na nečakaný zážitok. Na začiatku úspešnej značky bola odvážna myšlienka Michele Pianezzy s cieľom priniesť na trh niečo, čo nie je jednoducho predvídateľné. Podarilo sa!

 

Vďaka uvedeniu ekologických trofejí a dekoratívnych vtáčikov na trh, všetko plocho zabalených do pútavých obalov, bol ambiciózny cieľ okamžite dosiahnutý. Má mnoho fanúšikov a podporovateľov po celom svete a aj my patríme medzi nich.

Táto rodinná spoločnosť sídli v zelenej a tichej dedinke v severnom Taliansku, ideálnom mieste pre vytváranie nových neočakávaných a úžasných dizajnových kúskov.

Výrobky sú vyrobené v Taliansku a Nemecku.