VÝPREDAJ SKLADOVÝCH ZÁSOB! TERAZ VŠETKO SO ZĽAVOU Z CENY AŽ DO 50%! VÝPREDAJ SKLADOVÝCH ZÁSOB! TERAZ VŠETKO SO ZĽAVOU Z CENY AŽ DO 50%! VÝPREDAJ SKLADOVÝCH ZÁSOB!

Carpe Diem - dekoratívna ryba na stneu aj policu

Rôznofarebná dekoratívna ryba?! To tu ešte nebolo! Založte si bezúdržbové nástenné akvárium a Vašou jedinou starosťou bude dopĺňať si chov.

Môžeme doručiť do:
28.5.2024
€39,90
O TRI DNI sa tešíte a skladáte (1 ks)

Čo nevídané a neslýchané môžete (ne)očakávať:

Ryba Vám bude doručená vrátane jednoduchých pokynov na zostavenie. Nie je potrebné žiadne lepidlo ani nástroje. Vyrobená je z ekologického materiálu a netoxických farieb. Zaveste si ju na na stenu alebo ju umiestnite na stôl či policu s pomocou alternatívneho upevnenia.

 

Materiál: drevovláknitá doska strednej hustoty

Rozmer: 23,6x40x19,4 cm

Kód Kód: FISHL194
Meno značky: Miho Unexpected Things
Kategória: dekoratívne ryby
5
1x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevypĺňajte toto pole:
5
ZC Avatar autora | 8.2.2020
S kaprom som spokojná. Je taký ako na vyobrazení v ponuke .Tzn. úžasný a originálny.
A Avatar autora Administrator (Administrátor) 11.2.2020
To sme radi. Vdaka za hodnotenie.
miho_logo_1

MIHO Unexpected Things

 

znamená pripraviť sa na nečakaný zážitok. Na začiatku úspešnej značky bola odvážna myšlienka Michele Pianezzy s cieľom priniesť na trh niečo, čo nie je jednoducho predvídateľné. Podarilo sa!

 

Vďaka uvedeniu ekologických trofejí a dekoratívnych vtáčikov na trh, všetko plocho zabalených do pútavých obalov, bol ambiciózny cieľ okamžite dosiahnutý. Má mnoho fanúšikov a podporovateľov po celom svete a aj my patríme medzi nich.

Táto rodinná spoločnosť sídli v zelenej a tichej dedinke v severnom Taliansku, ideálnom mieste pre vytváranie nových neočakávaných a úžasných dizajnových kúskov.

Výrobky sú vyrobené v Taliansku a Nemecku.