VÝPREDAJ SKLADOVÝCH ZÁSOB! TERAZ VŠETKO SO ZĽAVOU Z CENY AŽ DO 50%! VÝPREDAJ SKLADOVÝCH ZÁSOB! TERAZ VŠETKO SO ZĽAVOU Z CENY AŽ DO 50%! VÝPREDAJ SKLADOVÝCH ZÁSOB!

Coconut - dizajnová 3D trofej jeleňa

Umelecké 3D vzory dávajú život farebnému doplnku pre váš domov. Veľmi dobre sa kombinuje a vynikne v každom aj minimalisticky zariadenom interiéri. Výborne vyzerá na bielej či sivej stene.

Môžeme doručiť do:
27.6.2024
€34,80
O TRI DNI sa tešíte a skladáte (1 ks)

Čo nevídané a neslýchane môžete (ne)očakávať:

Každá trofej prichádza v priehľadnom kompaktnom boxe a dá sa zostaviť za pár sekúnd: rýchla, jednoduchá a skvelá zábava. Vyrobené v Taliansku.

 

Popis:

materiál: polypropylén

veľkosť: 39,4x29,8x37,2 cm

 

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

5
1x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevypĺňajte toto pole:
miho_logo_1

MIHO Unexpected Things

 

znamená pripraviť sa na nečakaný zážitok. Na začiatku úspešnej značky bola odvážna myšlienka Michele Pianezzy s cieľom priniesť na trh niečo, čo nie je jednoducho predvídateľné. Podarilo sa!

 

Vďaka uvedeniu ekologických trofejí a dekoratívnych vtáčikov na trh, všetko plocho zabalených do pútavých obalov, bol ambiciózny cieľ okamžite dosiahnutý. Má mnoho fanúšikov a podporovateľov po celom svete a aj my patríme medzi nich.

Táto rodinná spoločnosť sídli v zelenej a tichej dedinke v severnom Taliansku, ideálnom mieste pre vytváranie nových neočakávaných a úžasných dizajnových kúskov.

Výrobky sú vyrobené v Taliansku a Nemecku.