VÝPREDAJ SKLADOVÝCH ZÁSOB! TERAZ VŠETKO SO ZĽAVOU Z CENY AŽ DO 50%! VÝPREDAJ SKLADOVÝCH ZÁSOB! TERAZ VŠETKO SO ZĽAVOU Z CENY AŽ DO 50%! VÝPREDAJ SKLADOVÝCH ZÁSOB!

Ultraviolet - kytica kvetov na stenu / stôl - veľkosť XS

Set troch pestrofarebných kvetov rôznych tvarov a veľkostí. Sú úžasné ak sú umiestnené na stene pokope. Jednotlivo vyniknú napríklad aj ako dekorácia stola.

Môžeme doručiť do:
27.6.2024
€41,90
O TRI DNI sa tešíte a skladáte (1 ks)

Čo nevídané a neslýchané môžete (ne)očakávať:

Kvety Vám prídu na plocho zabalené s inštrukciami na zostavenie. Nie je potrebné žiadne lepidlo ani nástroje. Kvety sú vyrobené z ekologických materiálov a netoxických farieb.

 

Materiál: drevovláknitá doska strednej hustoty

Rozmer: A/13x5x13, B/14,5x5,5x14,5cm, C/21x6,5x18cm

Kód Kód: FLOWER243
Meno značky: Miho Unexpected Things
Kategória: dekoratívne kvety a listy

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:
miho_logo_1

MIHO Unexpected Things

 

znamená pripraviť sa na nečakaný zážitok. Na začiatku úspešnej značky bola odvážna myšlienka Michele Pianezzy s cieľom priniesť na trh niečo, čo nie je jednoducho predvídateľné. Podarilo sa!

 

Vďaka uvedeniu ekologických trofejí a dekoratívnych vtáčikov na trh, všetko plocho zabalených do pútavých obalov, bol ambiciózny cieľ okamžite dosiahnutý. Má mnoho fanúšikov a podporovateľov po celom svete a aj my patríme medzi nich.

Táto rodinná spoločnosť sídli v zelenej a tichej dedinke v severnom Taliansku, ideálnom mieste pre vytváranie nových neočakávaných a úžasných dizajnových kúskov.

Výrobky sú vyrobené v Taliansku a Nemecku.