VÝPREDAJ SKLADOVÝCH ZÁSOB! TERAZ VŠETKO SO ZĽAVOU Z CENY AŽ DO 50%! VÝPREDAJ SKLADOVÝCH ZÁSOB! TERAZ VŠETKO SO ZĽAVOU Z CENY AŽ DO 50%! VÝPREDAJ SKLADOVÝCH ZÁSOB!

Napoleon - dekoračná mačka, mačka skladačka na stenu aj policu

napoleone
€36 –33 %

Veľké ústa = veľké ambície. Napoleone chce byť vašou mačkou č.1! Dekorujte si priestor originálnymi MIHO mačkami.

Môžeme doručiť do:
28.5.2024
€36 –33 % €24
O TRI DNI sa tešíte a skladáte (1 ks)

Každá mačka Vám bude doručená v plochom balení a opatrená jednoduchými pokynmi na zábavné a jednoduché zostavenie. Jednotlivé diely dokonale sedia a bezpečne držia spolu vďaka gumovým krúžkom. Nepotrebujete žiadne lepidlo ani nástroje. Naše dekorácie sú ekologické. Vyrobené sú z ekologických materiálov a netoxických farieb. Ilustrácia je dielom Camilly Falsini.

 

Materiál: Drevovláknitá doska strednej hustoty (MDF)

Veľkosť 24 x 6 x 25 cm

Kód Kód: CAT503
Meno značky: Miho Unexpected Things
Kategória: mačky

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:
miho_logo_1

MIHO Unexpected Things

 

znamená pripraviť sa na nečakaný zážitok. Na začiatku úspešnej značky bola odvážna myšlienka Michele Pianezzy s cieľom priniesť na trh niečo, čo nie je jednoducho predvídateľné. Podarilo sa!

 

Vďaka uvedeniu ekologických trofejí a dekoratívnych vtáčikov na trh, všetko plocho zabalených do pútavých obalov, bol ambiciózny cieľ okamžite dosiahnutý. Má mnoho fanúšikov a podporovateľov po celom svete a aj my patríme medzi nich.

Táto rodinná spoločnosť sídli v zelenej a tichej dedinke v severnom Taliansku, ideálnom mieste pre vytváranie nových neočakávaných a úžasných dizajnových kúskov.

Výrobky sú vyrobené v Taliansku a Nemecku.