VÝPREDAJ SKLADOVÝCH ZÁSOB! TERAZ VŠETKO SO ZĽAVOU Z CENY AŽ DO 50%! VÝPREDAJ SKLADOVÝCH ZÁSOB! TERAZ VŠETKO SO ZĽAVOU Z CENY AŽ DO 50%! VÝPREDAJ SKLADOVÝCH ZÁSOB!

Allegra - recyklovaná dekoratívna sýkorka

Nezvyčajný doplnok Vášho domova: sladká sýkorka sediaca na rozkvitnutom konári. Vystavte si ju na stenu alebo založte ju do police medzi knihy pomocou šikovného stojana, ktorý je súčasťou balenia. 

Môžeme doručiť do:
18.4.2024
€29,90
O TRI DNI sa tešíte a skladáte (2 ks)

Čo nevídané a neslýchané môžete (ne)očakávať:

Ekologickú sýkorku poskladáte jednoducho bez lepidla alebo nástrojov. Je vyrobená z recyklovaného materiálu a farby na nej sú netoxické.

Materiál: drevovláknitá doska strednej hustoty

Rozmer: 17x9x25 cm

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:
miho_logo_1

MIHO Unexpected Things

 

znamená pripraviť sa na nečakaný zážitok. Na začiatku úspešnej značky bola odvážna myšlienka Michele Pianezzy s cieľom priniesť na trh niečo, čo nie je jednoducho predvídateľné. Podarilo sa!

 

Vďaka uvedeniu ekologických trofejí a dekoratívnych vtáčikov na trh, všetko plocho zabalených do pútavých obalov, bol ambiciózny cieľ okamžite dosiahnutý. Má mnoho fanúšikov a podporovateľov po celom svete a aj my patríme medzi nich.

Táto rodinná spoločnosť sídli v zelenej a tichej dedinke v severnom Taliansku, ideálnom mieste pre vytváranie nových neočakávaných a úžasných dizajnových kúskov.

Výrobky sú vyrobené v Taliansku a Nemecku.