VÝPREDAJ SKLADOVÝCH ZÁSOB! TERAZ VŠETKO SO ZĽAVOU Z CENY AŽ DO 50%! VÝPREDAJ SKLADOVÝCH ZÁSOB! TERAZ VŠETKO SO ZĽAVOU Z CENY AŽ DO 50%! VÝPREDAJ SKLADOVÝCH ZÁSOB!

Chattering Roses - dizajnový stolček bez klincov a lepidla

Všestranný stolík, ktorý môže byť v využitý ako občasné sedadlo, odkladací stolík alebo nočný stolík. 

Môžeme doručiť do:
27.6.2024
€37,90
O TRI DNI sa tešíte a skladáte (1 ks)

Čo nevídané a neslýchané môžete (ne)očakávať:

Každý stolík Vám príde naplocho zabalený a opatrený jednoduchými pokynmi: zábavne a jednoducho si ho zostavíte. Sekcie kliknú spolu a bezpečne držia vďaka gumovým krúžkom. Nie je potrebné žiadne lepidlo ani nástroje. Vyrobený z ekologických materiálov a netoxických farieb.

 

Materiál: drevovláknitá doska strednej hustoty

Rozmery: 42cmx30cmx30cm

Kód Kód: SGABM19
Meno značky: Miho Unexpected Things
Kategória: MIHO Unexpected Things
5
1x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevypĺňajte toto pole:
5
AG Avatar autora | 30.10.2019
Stolček sme kúpili babke na chalupu. Skvelo sa tam hodí a sme prekvapení jeho pevnosťou. Taký festovný. Nebojím sa na neho vystúpiť, ak je treba.
A Avatar autora Administrator (Administrátor) 30.10.2019
To sme radi! Nech dobre a dlho slúži.
miho_logo_1

MIHO Unexpected Things

 

znamená pripraviť sa na nečakaný zážitok. Na začiatku úspešnej značky bola odvážna myšlienka Michele Pianezzy s cieľom priniesť na trh niečo, čo nie je jednoducho predvídateľné. Podarilo sa!

 

Vďaka uvedeniu ekologických trofejí a dekoratívnych vtáčikov na trh, všetko plocho zabalených do pútavých obalov, bol ambiciózny cieľ okamžite dosiahnutý. Má mnoho fanúšikov a podporovateľov po celom svete a aj my patríme medzi nich.

Táto rodinná spoločnosť sídli v zelenej a tichej dedinke v severnom Taliansku, ideálnom mieste pre vytváranie nových neočakávaných a úžasných dizajnových kúskov.

Výrobky sú vyrobené v Taliansku a Nemecku.