VÝPREDAJ SKLADOVÝCH ZÁSOB! TERAZ VŠETKO SO ZĽAVOU Z CENY AŽ DO 50%! VÝPREDAJ SKLADOVÝCH ZÁSOB! TERAZ VŠETKO SO ZĽAVOU Z CENY AŽ DO 50%! VÝPREDAJ SKLADOVÝCH ZÁSOB!

Pegaso - praktická lampa s modernou šnúrou

Myslíme na všetko pekné v domácnosti a preto v našej ponuke nechýba ani táto lampa. Vynikne v modernej aj klasickej kuchyni, obývačke, detskej či študentskej izbe.

Môžeme doručiť do:
27.6.2024
€59,90
O TRI DNI sa tešíte a skladáte (1 ks)

Čo nevídané a neslýchané môžete (ne)očakávať:

Neobyčajná lampa Vám bude dodaná vo variante s klasickou zástrčkou. Súčasťou balenia je zariadenie na napojenie zo stropu vrátane krytu. Návod na jednoduchú inštaláciu je priložený.

 

Materiál tienidla: 100% melamín

Rozmer: priemer 21cm

Kód Kód: LAMP329
Meno značky: Miho Unexpected Things
Kategória: MIHO Unexpected Things

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:
miho_logo_1

MIHO Unexpected Things

 

znamená pripraviť sa na nečakaný zážitok. Na začiatku úspešnej značky bola odvážna myšlienka Michele Pianezzy s cieľom priniesť na trh niečo, čo nie je jednoducho predvídateľné. Podarilo sa!

 

Vďaka uvedeniu ekologických trofejí a dekoratívnych vtáčikov na trh, všetko plocho zabalených do pútavých obalov, bol ambiciózny cieľ okamžite dosiahnutý. Má mnoho fanúšikov a podporovateľov po celom svete a aj my patríme medzi nich.

Táto rodinná spoločnosť sídli v zelenej a tichej dedinke v severnom Taliansku, ideálnom mieste pre vytváranie nových neočakávaných a úžasných dizajnových kúskov.

Výrobky sú vyrobené v Taliansku a Nemecku.