VÝPREDAJ SKLADOVÝCH ZÁSOB! TERAZ VŠETKO SO ZĽAVOU Z CENY AŽ DO 50%! VÝPREDAJ SKLADOVÝCH ZÁSOB! TERAZ VŠETKO SO ZĽAVOU Z CENY AŽ DO 50%! VÝPREDAJ SKLADOVÝCH ZÁSOB!

Celestino - 3D papagáj v ráme

Dodajte úplne novú dimenziu svojej stene! Štýlový drevený rám s interiérom v 3D. Papagáj sediaci vnútri obrazu vytvára nádhernú perspektívu.

Môžeme doručiť do:
27.6.2024
€59,90
O tri dni u Vás doma (1 ks)

Čo nevídané a neslýchané môžete (ne)očakávať:

Elegantne zabalený 3D obraz papagája sediaceho na konári v drevenom ráme. Celastino s Adrienom tvoria dokonalú kompozíciu.

 

Materiál: drevo, drevovláknitá doska, papier

Rozmer: 32x9,3x32 cm

Kód Kód: FRAMEM373
Meno značky: Miho Unexpected Things
Kategória: papagáje

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:
miho_logo_1

MIHO Unexpected Things

 

znamená pripraviť sa na nečakaný zážitok. Na začiatku úspešnej značky bola odvážna myšlienka Michele Pianezzy s cieľom priniesť na trh niečo, čo nie je jednoducho predvídateľné. Podarilo sa!

 

Vďaka uvedeniu ekologických trofejí a dekoratívnych vtáčikov na trh, všetko plocho zabalených do pútavých obalov, bol ambiciózny cieľ okamžite dosiahnutý. Má mnoho fanúšikov a podporovateľov po celom svete a aj my patríme medzi nich.

Táto rodinná spoločnosť sídli v zelenej a tichej dedinke v severnom Taliansku, ideálnom mieste pre vytváranie nových neočakávaných a úžasných dizajnových kúskov.

Výrobky sú vyrobené v Taliansku a Nemecku.