Sky Lander - dekoratívna vtáčia búdka na stenu / policu

Tip
sky lander

Na tejto malej vtáčej búdke s nádherným vyobrazením krajiny môžete nájsť všetky farby jari. Nevídaná ekologická dekorácia, ktorá oživí každý interiér. Uložte ju na policu alebo zaveste na stenu. Môže poslúžiť aj ako tajná skrýša, ktorej poklady veselá sýkorka spoľahlivo postráži.

 

 
 
Môžeme doručiť do:
8.6.2023
€22,50
O TRI DNI sa tešíte a skladáte (2 ks)

Čo nevídané a neslýchané môžete (ne)očakávať:

Vtáčia búdka s jeho obyvateľom je pekne na plocho zabalená a ľahko sa montuje. Jednotlivé diely sa spájajú klikom a sú zaistené gumovými krúžkami, takže nie je potrebné žiadne lepidlo ani náradie.

Naše búdky sú šetrné k životnému prostrediu, lebo sú vyrobené z ekologických materiálov a netoxických farieb.

Vezmite prosím na vedomie, že búdky sú určené iba na interiérovú výzdobu, no môžu skrášliť aj Váš balkón alebo verandu. Dajte však pozor, aby vtáčiky nezmokli alebo nezmrzli!

Materiál: drevovláknitá doska strednej hustoty

Rozmer: 16x18x14 cm

 
 
Kód Kód: CASAS76
Meno značky: Miho Unexpected Things
Kategória: vtáčiky a búdky

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:
miho_logo_1

MIHO Unexpected Things

 

znamená pripraviť sa na nečakaný zážitok. Na začiatku úspešnej značky bola odvážna myšlienka Michele Pianezzy s cieľom priniesť na trh niečo, čo nie je jednoducho predvídateľné. Podarilo sa!

 

Vďaka uvedeniu ekologických trofejí a dekoratívnych vtáčikov na trh, všetko plocho zabalených do pútavých obalov, bol ambiciózny cieľ okamžite dosiahnutý. Má mnoho fanúšikov a podporovateľov po celom svete a aj my patríme medzi nich.

Táto rodinná spoločnosť sídli v zelenej a tichej dedinke v severnom Taliansku, ideálnom mieste pre vytváranie nových neočakávaných a úžasných dizajnových kúskov.

Výrobky sú vyrobené v Taliansku a Nemecku.