VÝPREDAJ SKLADOVÝCH ZÁSOB! TERAZ VŠETKO SO ZĽAVOU Z CENY AŽ DO 50%! VÝPREDAJ SKLADOVÝCH ZÁSOB! TERAZ VŠETKO SO ZĽAVOU Z CENY AŽ DO 50%! VÝPREDAJ SKLADOVÝCH ZÁSOB!

Mimi - dekoratívny motýľ s tajnou skrýšou na stenu

Vďaka týmto nápaditým motýľom vaše steny ihneď ožijú. Otvorte krídla a objavte skrytý úložný priestor pre svoje drahocenné predmety.

Môžeme doručiť do:
27.6.2024
€44,50
O TRI DNI sa tešíte a skladáte (1 ks)

Čo nevídané a neslýchané môžete (ne)očakávať:

Moderný doplnok vyrobený z ekologických materiálov a netoxických farieb. Dodáva sa plocho zabalený, jednoducho a zábavne sa montuje: bez lepidla alebo nástrojov.

Materiál: drevovláknitá doska strednej hustoty

Rozmer: 31x8x22 cm

Kód Kód: FARFM446
Meno značky: Miho Unexpected Things
Kategória: chrobáky a motýle

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:
miho_logo_1

MIHO Unexpected Things

 

znamená pripraviť sa na nečakaný zážitok. Na začiatku úspešnej značky bola odvážna myšlienka Michele Pianezzy s cieľom priniesť na trh niečo, čo nie je jednoducho predvídateľné. Podarilo sa!

 

Vďaka uvedeniu ekologických trofejí a dekoratívnych vtáčikov na trh, všetko plocho zabalených do pútavých obalov, bol ambiciózny cieľ okamžite dosiahnutý. Má mnoho fanúšikov a podporovateľov po celom svete a aj my patríme medzi nich.

Táto rodinná spoločnosť sídli v zelenej a tichej dedinke v severnom Taliansku, ideálnom mieste pre vytváranie nových neočakávaných a úžasných dizajnových kúskov.

Výrobky sú vyrobené v Taliansku a Nemecku.