VÝPREDAJ SKLADOVÝCH ZÁSOB! TERAZ VŠETKO SO ZĽAVOU Z CENY AŽ DO 50%! VÝPREDAJ SKLADOVÝCH ZÁSOB! TERAZ VŠETKO SO ZĽAVOU Z CENY AŽ DO 50%! VÝPREDAJ SKLADOVÝCH ZÁSOB!

Hide-And-Seek - dizajnová úložná krabica s oknom

Myslite v krabici! Použite tento diskrétny úložný priestor pre všetko, čo chcete. Otvárateľná strecha ponúka pohodlný prístup k úložnému priestoru. Cez priehľadnú stenu môžete sledovať svoje drahocenné predmety.

Môžeme doručiť do:
28.5.2024
€40,90
O TRI DNI sa tešíte a skladáte (1 ks)

Čo nevídané a neslýchané môžete (ne)očakávať:

Domček vyrobený z ekologického materiálu a netoxických farieb Vám príde na plocho zabalený. Jednoducho a zábavne sa montuje: bez lepidla a nástrojov.

 

Materiál: drevovláknitá doska strednej hustoty

Rozmery: 18x14x21 cm

Kód Kód: BOXM450
Meno značky: Miho Unexpected Things
Kategória: MIHO Unexpected Things

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:
miho_logo_1

MIHO Unexpected Things

 

znamená pripraviť sa na nečakaný zážitok. Na začiatku úspešnej značky bola odvážna myšlienka Michele Pianezzy s cieľom priniesť na trh niečo, čo nie je jednoducho predvídateľné. Podarilo sa!

 

Vďaka uvedeniu ekologických trofejí a dekoratívnych vtáčikov na trh, všetko plocho zabalených do pútavých obalov, bol ambiciózny cieľ okamžite dosiahnutý. Má mnoho fanúšikov a podporovateľov po celom svete a aj my patríme medzi nich.

Táto rodinná spoločnosť sídli v zelenej a tichej dedinke v severnom Taliansku, ideálnom mieste pre vytváranie nových neočakávaných a úžasných dizajnových kúskov.

Výrobky sú vyrobené v Taliansku a Nemecku.