VÝPREDAJ SKLADOVÝCH ZÁSOB! TERAZ VŠETKO SO ZĽAVOU Z CENY AŽ DO 50%! VÝPREDAJ SKLADOVÝCH ZÁSOB! TERAZ VŠETKO SO ZĽAVOU Z CENY AŽ DO 50%! VÝPREDAJ SKLADOVÝCH ZÁSOB!

Early Bird - eko zásobník na Nespresso eko kapsule

Vychutnajte si svoju kávu neobvyklým spôsobom vďaka zásobníku na kapsuly MIHO. Vhodný je pre recyklovateľné kapsuly do kávovarov Nespresso.

V našej Galérii v Poprade máme v ponuke aj Nespresso kapsule a taktiež nám sem môžete priniesť použité originál Nespresso kapsule na recykláciu. Všetko za vás zariadime. Spoľahnite sa. 

Môžeme doručiť do:
29.7.2024
€54,50
O TRI DNI sa tešíte a skladáte (2 ks)

Čo nevídane a neslýchané môžete (ne)očakávať:

Stojan s kapacitou 30 kapsúl je vyrobený z ekologických materiálov a netoxických farieb. Dodáva sa plocho zabalený, ľahko a zábavne sa montuje: bez použitia lepidla alebo nástrojov.

 

Materiál: drevovláknitá doska strednej hustoty

Rozmer: 17x14x34 cm

Kód Kód: HOLD448
Meno značky: Miho Unexpected Things
Kategória: MIHO Unexpected Things

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:
miho_logo_1

MIHO Unexpected Things

 

znamená pripraviť sa na nečakaný zážitok. Na začiatku úspešnej značky bola odvážna myšlienka Michele Pianezzy s cieľom priniesť na trh niečo, čo nie je jednoducho predvídateľné. Podarilo sa!

 

Vďaka uvedeniu ekologických trofejí a dekoratívnych vtáčikov na trh, všetko plocho zabalených do pútavých obalov, bol ambiciózny cieľ okamžite dosiahnutý. Má mnoho fanúšikov a podporovateľov po celom svete a aj my patríme medzi nich.

Táto rodinná spoločnosť sídli v zelenej a tichej dedinke v severnom Taliansku, ideálnom mieste pre vytváranie nových neočakávaných a úžasných dizajnových kúskov.

Výrobky sú vyrobené v Taliansku a Nemecku.