VÝPREDAJ SKLADOVÝCH ZÁSOB! TERAZ VŠETKO SO ZĽAVOU Z CENY AŽ DO 50%! VÝPREDAJ SKLADOVÝCH ZÁSOB! TERAZ VŠETKO SO ZĽAVOU Z CENY AŽ DO 50%! VÝPREDAJ SKLADOVÝCH ZÁSOB!

Monsieur Paul - dekorácia na stenu

Ryba na tanieri, ktorá dodá Vášmu interiéru jedinečnosť. Ryby sú zdravé a tak prečo by nemali byť na očiach?

Môžeme doručiť do:
29.7.2024
€22,50
O TRI DNI sa tešíte a skladáte (3 ks)

Čo nevídané a neslýchané môžete (ne)očakávať:

Každá ryba s obložením Vám bude doručená aj s jednoduchými pokynmi na zloženie. Zabavte sa! Sekcie kliknú spolu a bezpečne držia spolu vďaka gumovým krúžkom. Nie je potrebné žiadne lepidlo ani nástroje. Dekorácia vyrobená z ekologických materiálov a netoxických farieb. Budete prekvapený kvalitou a dokonalým vypracovaním. Čím viac tanierov s rybami, tým zdravšie!

 

Materiál: drevovláknitá doska strednej hustoty

Rozmer: 18,5x5x22,5 cm

Kód Kód: PLATE253
Meno značky: Miho Unexpected Things
Kategória: dekoratívne ryby

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:
miho_logo_1

MIHO Unexpected Things

 

znamená pripraviť sa na nečakaný zážitok. Na začiatku úspešnej značky bola odvážna myšlienka Michele Pianezzy s cieľom priniesť na trh niečo, čo nie je jednoducho predvídateľné. Podarilo sa!

 

Vďaka uvedeniu ekologických trofejí a dekoratívnych vtáčikov na trh, všetko plocho zabalených do pútavých obalov, bol ambiciózny cieľ okamžite dosiahnutý. Má mnoho fanúšikov a podporovateľov po celom svete a aj my patríme medzi nich.

Táto rodinná spoločnosť sídli v zelenej a tichej dedinke v severnom Taliansku, ideálnom mieste pre vytváranie nových neočakávaných a úžasných dizajnových kúskov.

Výrobky sú vyrobené v Taliansku a Nemecku.