My Pleasure - ekologická trofej jeleňa na stenu - veľkosť M

Nič dokonalejšie Vám nemohlo napadnúť ako nájsť miesto tejto nádhernej a ekologickej trofeji u Vás doma. Hodí sa do minimalisticky zariadeného interiéru, no dobre vyzerá aj v skupine s inými dekoráciami.

 

€37,90
Vypredané

Čo nevídané a neslýchané môžete (ne)očakávať:

Každá hlava jeleňa príde vybavená jednoduchými pokynmi na zostavenie. Sekcie kliknú spolu a bezpečne sa drží gumovými krúžkami. Nie je potrebné žiadne lepidlo ani nástroje.  Naše parohy sú vyrobené z ekologických materiálov a netoxických farieb.

 

Materiál: drevovláknitá doska strednej hustoty

Rozmer: 22x25x37 cm

Kód Kód: CAPRI257
Meno značky: Miho Unexpected Things
Kategória: ekologické trofeje jeleňov
Položka bola vypredaná…

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:
miho_logo_1

MIHO Unexpected Things

 

znamená pripraviť sa na nečakaný zážitok. Na začiatku úspešnej značky bola odvážna myšlienka Michele Pianezzy s cieľom priniesť na trh niečo, čo nie je jednoducho predvídateľné. Podarilo sa!

 

Vďaka uvedeniu ekologických trofejí a dekoratívnych vtáčikov na trh, všetko plocho zabalených do pútavých obalov, bol ambiciózny cieľ okamžite dosiahnutý. Má mnoho fanúšikov a podporovateľov po celom svete a aj my patríme medzi nich.

Táto rodinná spoločnosť sídli v zelenej a tichej dedinke v severnom Taliansku, ideálnom mieste pre vytváranie nových neočakávaných a úžasných dizajnových kúskov.

Výrobky sú vyrobené v Taliansku a Nemecku.