VÝPREDAJ SKLADOVÝCH ZÁSOB! TERAZ VŠETKO SO ZĽAVOU Z CENY AŽ DO 50%! VÝPREDAJ SKLADOVÝCH ZÁSOB! TERAZ VŠETKO SO ZĽAVOU Z CENY AŽ DO 50%! VÝPREDAJ SKLADOVÝCH ZÁSOB!

Zwickypedia - ekologická trofej jeleňa na stenu - veľkosť L

Nič dokonalejšie Vám nemohlo napadnúť ako nájsť miesto tejto nádhernej dizajnovej trofeji u Vás doma. Je ekologická a hodí sa do minimalisticky zariadeného interiéru. 

 

Môžeme doručiť do:
29.7.2024
€45,50
O TRI DNI sa tešíte a skladáte (2 ks)

Čo nevídané a neslýchané môžete (ne)očakávať:

Každá hlava jeleňa príde vybavená jednoduchými pokynmi na zostavenie. Sekcie kliknú spolu a bezpečne sa drží gumovými krúžkami. Nie je potrebné žiadne lepidlo ani nástroje. Naše parohy sú vyrobené z ekologických materiálov a netoxických farieb.

 

Materiál: drevovláknitá doska strednej hustoty

Rozmer: 40x30x40 cm

5
1x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevypĺňajte toto pole:
5
DP Avatar autora | 26.10.2020
Krásny a netradičný ❤️
miho_logo_1

MIHO Unexpected Things

 

znamená pripraviť sa na nečakaný zážitok. Na začiatku úspešnej značky bola odvážna myšlienka Michele Pianezzy s cieľom priniesť na trh niečo, čo nie je jednoducho predvídateľné. Podarilo sa!

 

Vďaka uvedeniu ekologických trofejí a dekoratívnych vtáčikov na trh, všetko plocho zabalených do pútavých obalov, bol ambiciózny cieľ okamžite dosiahnutý. Má mnoho fanúšikov a podporovateľov po celom svete a aj my patríme medzi nich.

Táto rodinná spoločnosť sídli v zelenej a tichej dedinke v severnom Taliansku, ideálnom mieste pre vytváranie nových neočakávaných a úžasných dizajnových kúskov.

Výrobky sú vyrobené v Taliansku a Nemecku.