VÝPREDAJ SKLADOVÝCH ZÁSOB! TERAZ VŠETKO SO ZĽAVOU Z CENY AŽ DO 50%! VÝPREDAJ SKLADOVÝCH ZÁSOB! TERAZ VŠETKO SO ZĽAVOU Z CENY AŽ DO 50%! VÝPREDAJ SKLADOVÝCH ZÁSOB!

Fisherman - dizajnový stolček bez klincov a lepidla

Všestranný stolík, ktorý môže byť v využitý ako občasné sedadlo, odkladací stolík alebo nočný stolík. Unesie až 120kg.

Môžeme doručiť do:
29.7.2024
€37,90
O TRI DNI sa tešíte a skladáte (3 ks)

Čo nevídané a neslýchané môžete (ne)očakávať:

Každý stolík Vám príde naplocho zabalený a opatrený jednoduchými pokynmi: zábavne a jednoducho si ho zostavíte. Sekcie kliknú spolu a bezpečne držia vďaka gumovým krúžkom. Nie je potrebné žiadne lepidlo ani nástroje. Vyrobený z ekologických materiálov a netoxických farieb. 

 

Materiál: drevovláknitá doska strednej hustoty

Rozmery: 42cmx30cmx30cm

Kód Kód: SGABM20
Meno značky: Miho Unexpected Things
Kategória: MIHO Unexpected Things

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:
miho_logo_1

MIHO Unexpected Things

 

znamená pripraviť sa na nečakaný zážitok. Na začiatku úspešnej značky bola odvážna myšlienka Michele Pianezzy s cieľom priniesť na trh niečo, čo nie je jednoducho predvídateľné. Podarilo sa!

 

Vďaka uvedeniu ekologických trofejí a dekoratívnych vtáčikov na trh, všetko plocho zabalených do pútavých obalov, bol ambiciózny cieľ okamžite dosiahnutý. Má mnoho fanúšikov a podporovateľov po celom svete a aj my patríme medzi nich.

Táto rodinná spoločnosť sídli v zelenej a tichej dedinke v severnom Taliansku, ideálnom mieste pre vytváranie nových neočakávaných a úžasných dizajnových kúskov.

Výrobky sú vyrobené v Taliansku a Nemecku.